Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Çin UFO Yakaladı!

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Çin UFO Yakaladı! Empty Çin UFO Yakaladı! Çarş. Eyl. 23, 2009 5:28 pm

Science Women

Science Women
Scholars Level 2

Çinli bilim adamları UFO görüntüledi.

Çinli bilim adamlarının, bu yazki güneş tutulması sırasında 40 dakika boyunca bir UFO'nun görüntüsünü çektiği bildirildi.

Nanjing'deki gözlemevinde çalışan bilim adamları, bu kadar uzun süreli bir UFO görüntüsünün, tanımlanamayan uçan nesnelerin varlığına dair uzun zamandan beri beklenen kanıt olması ihtimali üzerinde duruyor.

Güneş tutulması sırasında görüntüleri çeken bilim adamları, görüntülerdeki nesnenin mahiyetiyle ilgili bir yıl sürecek bir araştırma başlattıklarını söyledi.
Daily Mail'deki habere göre, uçan nesneyi gören ve görüntüleyen sadece bilim adamları değildi. 22 Temmuzda Guandong iline bağlı Deqing'de çatıdan güneş tutulmasını izleyen onlarca öğrenci de aynı şeye şahit oldu.
Öğrenciler, UFO'nun renk değiştirdiğini, başlangıçta canlı mavi renkte olduğu halde daha sonra karardığını söyledi.

2Çin UFO Yakaladı! Empty Geri: Çin UFO Yakaladı! Perş. Eyl. 24, 2009 6:15 am

Vahdet

Satranç Yöneticisi
Satranç Yöneticisi

Videousunu izlemiştim. Sadece araçlar gözüküyor. Uzaylıya dair bir şey yok. Onu da gösterirlerse seviniriz bilim adamları. Smile

3Çin UFO Yakaladı! Empty Geri: Çin UFO Yakaladı! Perş. Eyl. 24, 2009 2:58 pm

Science Women

Science Women
Scholars Level 2

Aslında fotoğrafları vardı araştırdığım yerde burada da paylaşmak istedim ama olmadı. =)

4Çin UFO Yakaladı! Empty Geri: Çin UFO Yakaladı! Perş. Eyl. 24, 2009 5:34 pm

Vahdet

Satranç Yöneticisi
Satranç Yöneticisi

Science Women demiş ki:Aslında fotoğrafları vardı araştırdığım yerde burada da paylaşmak istedim ama olmadı. =)

Kendileri net bir şekilde gözüküyor muydu? Smile Ayrıca neden koyamadınız? Question

5Çin UFO Yakaladı! Empty Geri: Çin UFO Yakaladı! Perş. Eyl. 24, 2009 5:41 pm

Science Women

Science Women
Scholars Level 2

Ay'ın güneşin önünü kestiği vakit tam orada UFO'ların araçlarına benzer bir cisim görünüyordu.
Resimler tam olarak çıkmıyordu ben de paylaşamadım. =)

6Çin UFO Yakaladı! Empty Geri: Çin UFO Yakaladı! Cuma Eyl. 25, 2009 3:14 pm

Vahdet

Satranç Yöneticisi
Satranç Yöneticisi

Science Women demiş ki:Ay'ın güneşin önünü kestiği vakit tam orada UFO'ların araçlarına benzer bir cisim görünüyordu.
Resimler tam olarak çıkmıyordu ben de paylaşamadım. =)

Sistemde hata mı var dedim de! Wink

Hala UFO araçları var. Şu uzaylılar da çok zeki, kendilerini göstermiyorlar fakat nedense araçlarını gösteriyorlar. Very Happy

7Çin UFO Yakaladı! Empty Geri: Çin UFO Yakaladı! Cuma Eyl. 25, 2009 7:38 pm

Science Women

Science Women
Scholars Level 2

Bir amaçları var demek ki,yoksa neden kendini göstermeyip aracını göstersin ki.
Ama bulmuşlar bir uzaylı... =)

8Çin UFO Yakaladı! Empty Geri: Çin UFO Yakaladı! Cuma Ekim 02, 2009 5:36 pm

Vahdet

Satranç Yöneticisi
Satranç Yöneticisi

Uzaylının resimlerini de verirler umarım. Smile

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]